Címlap

Találatok: 2452

Tanulóinknak minden évben lehetőségük van arra, hogy különböző tanulmányi versenyeken megmutathassák tudásukat. Október 14-én alkalmunk adódott, hogy idén először csapatban megmérettessük magunkat a Bolyai matematika versenyen. Iskolánkat két csapat képviselte, egy hetedikes és egy nyolcadikos. Balatonföldváron, az általános iskolában nehezebbnél nehezebb feladatokkal találtuk magunkat szembe, amelyek megoldására egy órát kaptunk. Taktikaként a páros munkát választottuk, és bevetettük az agyserkentő csokoládét is. Gyorsan eltelt az idő, csengőszó jelezte, hogy be kell fejeznünk a feladatmegoldást. Eredményeket csak néhány nap múlva várhatunk. A verseny után a Kvassay sétányon készült fotókkal próbáltuk még emlékezetesebbé tenni ezt a napot.

 

Csonták Kornélia 7. osztály

Kategória: